מדפסת edikio

מדפסות לכרטיסים

מחפשים חנות או אתר מקצועיים המחזיקים מדפסות כרטיסים באיכות הגבוהה ביותר? חברת קארדוויז מביאה לכם פתרון מקיף כולל מדפסת, תכנת עיצוב והפקה של תגים, כרטיסים ואביזרים עם מגוון מדפסות רחב באיכות הגבוהה ביותר בשוק כמו מדפסת edikio , שנותנת פיתרון מושלם לתצוגת מוצרים

מדפסת אדיקיו – חברת קארדוויז – המומחים בתחום

קארדוויז היא הנציגה הרשמית של חברת אבוליס הצרפתית והיחידה בישראל בתחום המחזיקה באישור הפעלה ומעבדת שירות מטעמה. החברה מספקת מעטפת שירותים כוללת ואת כל המדפסות החדישות ביותר בענף העונות כעל כל הצרכים שיש בשוק זה עם מגוון מדפסות קטנות וורסטיליות להפקת כמויות קטנות ובינוניות של כרטיסים שונים, עם צד אחד בהדפסה צבעונית, עם או ללא מגנוט או מקודד לכרטיסי קרבה, כרטיסים חכמים ועוד, כולל אחריות.

קראדוויז – מדפסת edikio

גלשו באתר ומצאו את המדפסת המתאימה לכם או חייגו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והתאמה אישית של סוג המדפסת הטובה ביותר עבור העסק שלכם.

לרשותכם סדרת מדפסות לפרויקטים מיוחדים מסדרת KIOSK המתאימות לקיוסקים עם פתרונות חדשניים, מדפסות לכתיבה חוזרת להדפסת כרטיסי מבקר וכרטיסי אורח ועוד.

עוד באתר: סרטי הדפסה מקוריים וכן אביזרי ניקיון לכל סוגי המדפסות של חברת אלויס ושל חברות נוספות בשוק כולל סרטי הדפסה צבעוניים, סרטי הדפסה פאנל שלם או חצי פאנל, סרטים להדפסה דו צדדית, סרטי הדפסה עם הולוגרמה, UV ומרכיבי אבטחה ועוד.

בנוסף פתרונות תוכנה של מדפסות אבוליס לעיצוב והפקת כרטיסים במספר רמות עבודה, מהרמה הבסיסית ועד הרמה המתקדמת ביותר בתחום.

מוצרים נוספים: פדי חתימה, ועוד. מתעניינים ברכישה של מדפסת אדיקיו? השאירו פרטים באתר או צרו עמנו קשר וקבלו ייעוץ מקצועי, פרטים על מחירים והבדלים בין מדפסות ועוד מידע בתחום מטובי המומחים בעלי הניסיון הרב ביותר בתחום זה.

צרו קשר עכשיו לקבלת מענה מקצועי ותמיכה לאחד המוצרים שלנו או לגביי רכישה והזמנה, גם דרך האתר או בטלפון. חייגו עכשיו! >>

צור קשר

דילוג לתוכן