כרטיסי מתנה

כרטיסי מתנה

כרטיסי מתנה (Gift Card)  הפכו כבר מזמן לסטנדרט המקובל בהענקת מתנות לימי הולדת, חגים ולרגל אירועים מיוחדים אחרים. מדובר בחלופה עמידה ונוחה יותר לתווי הקנייה שהיו פופולריים מאוד כמתנות לעובדים בעבר, ולכן גם מועדוני צרכנות שונים עברו להשתמש בפתרון הגיפט קארד זה מכבר. מעסיקים רבים שזיהו את הפוטנציאל, מעניקים כיום כרטיס מתנה לעובדיהם לרגל חגים ומועדים או כפרסים באירועי חברה שונים. אולם האם חשבתם על האפשרות של הנפקת גיפט קארדים של המותג שלכם כאמצעי להגדיל את מאגר הלקוחות שלכם? אם לא – זה בדיוק הזמן לשקול לחיוב את העניין.

הערך המוסף של כרטיס מתנה

בשני העשורים האחרונים, כרטיסי המתנה קנו לעצמם מקום של כבוד בארסנל הפתרונות המקובלים למתן מתנות. במקום לרכוש עבור עובד, קולגה, בן משפחה או חבר, מתנה שלא בהכרח תקלע לטעמו או שלא תהיה שימושית עבורו – מקובל כיום ללכת על בטוח עם גיפט קארד. כך מקבל המתנה מקבל לידיו את הכוח לבחור בכוחות עצמו מה לקנות בסכום שניתן לו, על פי צרכיו והעדפותיו. אמנם תווי הקנייה מנייר באו לספק מענה דומה, אך חסרונם היה בין היתר באי עמידותם ונטייתם להיקרע, לצד הצורך בפנקס של תווי קניה לצורך מתן סכומים גבוהים. אין ספק כי השימוש בכרטיס פלסטיק בודד, הוא פתרון עמיד, יעיל ונוח בהרבה – הן בהיבטי אחסון עבור מעניקי המתנה והן בהיבטי נשיאה בארנק עבור המקבל.

מנקודת מבט עסקית – ייצור גיפט קארד, הוא דרך מצוינת להגדלת מעגל הלקוחות שלכם ולמשוך אל העסק שלכם לקוחות חדשים וחוזרים כאחד. כרטיסי גיפטקארד פלסטיים מיועדים לשימוש רב פעמי באמצעות טעינות חוזרות ובאופן זה – מאפשרים להציע ללקוחות הטבות שיפתו אותם לשוב ולרכוש בבית העסק שלכם גם לאחר שניצלו את הסכום הראשוני שהוטען בכרטיס כמתנה.

התועלות בהדפסת כרטיסי גיפט קארד

הסטטיסטיקה מלמדת כי אנשים שקיבלו כרטיס מתנה נוהגים לממש אותו בתוך פחות מ- 30 ימים מרגע קבלתו, בממוצע. אין זה סוד שהצרכנים המודרניים מוקפים במסרים שיווקיים מכל עבר ולכן למותגים קטנים או חדשים, קשה יותר ללכוד את תשומת לבו של לקוח פוטנציאלי. אולם עסק שמציע גיפט קארד אטרקטיבי, פותח עבור עצמו ערוץ שיווק יעיל מפה לאוזן ודריסת רגל מצוינת בחייהם של לקוחות חדשים. די בכך שיהיה לכם לקוח מרוצה אחד שיחליט לרכוש כרטיס מתנה עבור אדם אחר, כדי להפיץ את הידיעה על קיומו של המותג שלכם הלאה – ללקוחות פוטנציאליים נוספים. מלבד זאת שהדפסת גיפט קארדים היא עוד דרך להגדיל את היקף המכירות בעסק שלכם – שהרי כרטיס המתנה למעשה משולם מבעוד מועד, הגיפט קארד משמש גם ככרטיס ביקור יפה ומרשים של המותג שלכם.

מה מייחד את כרטיסי המתנה שאנו מייצרים?

כרטיסי  המתנה המיוצרים ב- cardwiz מופקים בסטנדרט איכות ועמידות גבוה במיוחד. ניתן לכלול בהם ברקוד בצדו האחורי של הכרטיס או פס מגנטי. את הגיפטקארדים שנדפיס עבורכם תוכלו למכור לקהל לקוחותיכם לשימושם האישי או בתור כרטיס מתנה שיוכלו להעניק לבני משפחתם, חבריהם או לקולגות שלהם. ניתן לטעון את הכרטיס בסכום חד פעמי כמו גם בטעינה חוזרת של כל סכום שרוצים.

בשורה התחתונה

חברת קארדוויז מתמחה בייצור כרטיסים פלסטיים ממגוון סוגים ובכלל זה גיפט קארדים. חברתנו בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום הנפקת הכרטיסים החכמים, מקודדי כרטיסים ומדפסות לכרטיסים מגנטיים. נשמח לעזור לכם בעיצוב הגיפט קארד המושלם עבור המותג שלכם והדפסתו בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק.

צור קשר

דילוג לתוכן